Sauna za lice – inhalator

(2 recenzije korisnika)

26.41 (198.99 kn)

Sauna za lice pomoću prirodnog i blagotvornog učinka pare njeguje kožu Vašeg lica; dubinski čisti pore, blago uklanja nečistoću i potkožne prištiće.
Proizvod se u potpunosti prilagođava Vašem licu; čisti kožu, osvježava, opušta i vraća joj vlagu. Upotrebom ovog proizvoda lice će vam izgledati mlađe i sjajnije.

Sauna za lice pomoću prirodnog i blagotvornog učinka pare njeguje kožu Vašeg lica; dubinski čisti pore, blago uklanja nečistoću i potkožne prištiće.
Proizvod se u potpunosti prilagođava Vašem licu; čisti kožu, osvježava, opušta i vraća joj vlagu. Upotrebom ovog proizvoda lice će vam izgledati mlađe i sjajnije.

Zalihe:

4 na zalihi

SKU LJEP 064 Kategorija

Opis

Sauna za lice ima nastavak za inhaliranje koje čisti sinuse i olakšava disanje.

Sauna za lice i inhalator u jednom proizvodu, objedinjuju brigu o zdravlju i ljepotu i omogućava dubinsko čišćenje pora, i njegu lica i dubinsku hidrataciju.

UPOZORENJE:

  • Nije prikladno za bolesnike srčanih oboljenja, psorijaze, ekcema..
  • Trudnice i kronični bolesnici obratite se svom liječniku prije korištenja proizvoda sa dodavanjem eteričnih ulja.
  • Proizvod nemojte koristiti u vlažnim prostorijama.
  • Ukoliko je sva voda isparila ili ste gotovi sa inhaliranjem, prije iskopčavanja iz struje okrenute prekidač na 0.

Uređaj je pogodan za:

  • otvaranje pora, hidrataciju kože, čišćenje lica.
  • proširenje pora, uklanjanje masnoća, dubinsko čišćenje pora.
  • poboljšanje cirkulacije, regeneracija kože.
  • održavanje ravnoteže vode i ulja u koži, povećanje elastičnosti kože
  • pročišćavanje sinusa
  • ukoliko se upotrebljava sa eteričnim uljem – uklanja umor i podočnjake

Način upotrebe:

1. Napunite bazu pomoću priloženog dozatora do 50ml (nikada nemojte stavljati vodu poviše oznake MAX)
2. Za lice – postavite nastavak za lice na bazu, uključite na željenu jačinu 1 ili 2, te postavite lice na saunu. Kada voda ispari ili kada odlučite da ste završili, vratite prekidač na oznaku 0, te tek tada isključite uređaj iz struje. Nakon završetka, odmorite lice na cca 8 minuta, te ga nakon toga isperite lice hladnom vodom.
3. Za inhalaciju – ostavite nastavak za lice na bazu, te u saunu postavite manji nastavak za nos, uključite na željenu jačinu 1 ili 2, te postavite nos na nastavak.
Kada voda ispari ili kada odlučite da ste završili, vratite prekidač na oznaku 0, te tek tada isključite uređaj iz struje.

U pakiranju:

  • baza
  • nastavak za lice
  • nastavak za nos
  • dozator

Specifikacije:

  • 110-240V
  • 50/60Hz
  • 130w
  • zaštita od pregrijavanja
  • podešavanje količine pare

2 recenzije za Sauna za lice – inhalator

  1. Anoniman

    Jako sam zadovoljna kvalitetom proizvoda i brzom dostavom 🙂

  2. Željka Pintarić Burmudžija

Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.

Close ✕

Cijena

Filteri